Monday, 8 March 2021

Veshja transparente ia zbulon të brendshmet Antoneles

 

Konkurrentja e tanishme Antonela Berisha, njihet për format dhe bukurinë e saj.

Ajo pa dyshim se merr vëmendje me daljet e saj televizive në emisionin Përputhën, shkruan infokosova.

Së fundmi publikoj një fotografi në llogarinë e saj instagram.

Ajo që bijë në sy është se veshja transparente e cila ia zbuloi të brendshmet.

Megjithatë duket shumë bukur.

0 Komentues: