Thursday, 11 March 2021

Vdes i riu Lavdim Rrahmani nga Mitrovica

 


Ka ndërruar jetë i riu nga Mitrovica, Lavdim Rrahmani.

I ndjeri ka kohë që vuante nga një sëmundje e rëndë. Ai ka qenë i martuar dhe kanë 3 fëmijë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë shoqëria e tij përmes një njoftimi në Facebook.0 Komentues: