Friday, 19 March 2021

V’des biznesmeni i njohur nga Skenderaj (FOTO)

 

Ka v dekur biznesmeni i njohur nga Komuna e Skenderajt, Afrim Syla, i njohur si pronar i Doni Comemercit dhe tregut të qyteti, shkruan rajoni.org.

Lajmin e ka dhënë përmes një postimi në Facebook, familjarët e Afrimit

Ky është postimi i plotë:

Njoftim mortor

Njoftojmë familjar, miq e dashamirë se ka ndërruar jetë BaBa (vellau) yne në moshën 58 vjeçar Afrim (ibush) syla.

Varrimi i të ndjeri do të bëhet sot në ora 17:45, te varrezat e fshatit kopiliq i ulet , ne vendlindjen e te ndjerit.


0 Komentues: