Saturday, 13 March 2021

Vajza me ‘gj.oksin sh.perthyes’ e “Përputhen” publikon mesazhet nga Saimiri, reagon “Princi” (FOTO LAJM)

 

Saimiri ka reaguar menjëherë pas postimit të saj. Ai ka bërë të ditur se nuk është adresa e tij dhe kjo duket që nga emri.Ke ngatërruar adresë më duket. Shihe mirë emrin kush të shkruan, mos u kënaq para kohe”, i ka shkruar Princi Modern.

Ledjana Prenga, konkurrentja më e re në “Përputhen”, ka pretenduar se i ka shkruar Saimiri i “Love Story” në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një bisedë në Instastory, krahas së cilës ka shkruar: “Ky ka ngatërruar emision”.


0 Komentues: