Tuesday, 16 March 2021

Sapo ndodhi një tërmet me magnitudë 3.8 ballë goditi

 

Maqedonia e Veriut edhe sonte u godit nga një tërmet. Sipas informacioneve fillestare tërmeti ka qenë me magnitudë 3.8 ballë sipas shkallës Rihter.Epiqendra e tërmetit ka qenë afër Liqenit të Mavrovës dhe është ndjerë në Dibër, Kërçovë, Gostivar dhe Tetovë

0 Komentues: