Wednesday, 3 March 2021

Sa lajm i bukur! Prezantueses shqiptare i propozon për martesë live deputeti te Rudina: Jam shumë e lumtur!

 

Të ftuar në emisionin Rudina në Tv Klan kanë qenë spikerja e lajmeve Fabiola Hoxha dhe politikani Indrit Hoxha. Ata kanë dalë për herë të parë bashkë në ekran dhe kanë rrëfyer historinë e njohjes së tyre.

Ata prej 3 vitesh kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, por Fabiolës ende nuk i kishte ardhur asnjë propozim për martesë deri në momentin që Indriti e kam marrë atë të vallëzoje mes studios së Rudinës dhe është ulur në gjunjë me një unazë në dorë. Fabiola është emocionuar shumë dhe e ka përqafuar atë. Ajo ëshë shprehur se nuk e ka pritur që kjo gjë të ndodhte dhe se ishte surpriza më e bukur që ka marrë në jetë.

0 Komentues: