Friday, 19 March 2021

Nëse Naimi të tradhton a do ta falësh, Mihrija befason me deklaratën e saj! (Video)

 

Këngëtarja e njohur kosovare, Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj Naim Abazi, njihen si shembull në publik për marrëdhëniet e mira që kanë.

Së fundmi, Mihrija ka qenë e ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’ ku ka folur edhe për tradhtinë.

Se a do ta linte Naimin, apo do ta falte në rast se ai e tradhton, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

0 Komentues: