Thursday, 18 March 2021

Mihrija nuk po plaket, shikojeni çfarë foto publikon ajo! (PAMJE)

 

Mihrije Braha është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë kështu shumë shpesh imazhe nga përditshmëria e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ajo njihet për paraqitjet e saj dhe kujdesin që i kushton veshjeve dhe fizikut të saj, sepse gjithmonë vjen e freskët dhe rinore, thuajse nuk po di të plaket.

Këngëtarja së fundi ka publikaur disa fotografi, ku shihet e veshur me veshje sportive e po duket në top-formë.


0 Komentues: