Saturday, 13 March 2021

“Mashkull pa b*le që shitet për 1500 euro”, pasi e nxorri pr*stitute Bleona Qerreti nuk përmbahet ndaj analistit, ia thote te gjitha

 

“Për trampistët e Tiranës dhe të djathtët që lajnë pjata në Detroit”. Ky ishte titulli i shkrimit të gazetarit Ilir Babaramo që shkaktoi një lumë reagimesh.

Sot mendoj qe psikologjikisht “fenomeni i perseritjes” se nje thashethemi kthen kete te fundit te merret i “mireqene” dhe absolutisht nuk mund te toleroj me kete “pikturen e shtremberuar” qe ti shpreson, qe une te vazhdoj te mos ta adresoj sic ka ndodhur me pare!

0 Komentues: