Monday, 8 March 2021

Kejvina e ‘djeg’ Dubain, provokoi me gjoksin dhe këmbët superseksi

 

Modelja Kejvina Kthella, di në çdo moment se si të kthejë gjithë sytë nga vetja.

Mjafton një postim në profilin e saj në “Instagram” dhe e gjithë vëmendja është tek ajo.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, tek sa ka publikuar një fotografi ku shihet mjaft hot.

Në këtë pozë, modelja superseksi mban veshur një fustan të kuq të shkurtër, në të cilin reklamoi gjoksin e këmbët.


0 Komentues: