Wednesday, 24 March 2021

E rëndë, o Zot si po përfundojnë vajzat tona? Policia t.ronditet kur zbulon çfarë i bënte 28-vjeçari dy femrave

 

Në bazë të provave të grumbulluara u organizua dhe finalizua operacioni policor i koduar “Klientët”, në kuadër të të cilit u kap dhe u vu në pranga shtetasi M. M., 28 vjeç, banues në Korçë. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale

0 Komentues: