Wednesday, 3 March 2021

E FUNDIT/ ZOT mbaj dorën!! Lëkundje të forta tërmeti në këtë zonë

 

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Tiranë.

Nuk ka të dhënë ende për epiqendrën dhe magnitudën, por lëkundjet kanë qenë të forta.

Aktualisht, raportohet për një tërmet pranë territorit shqiptar, në Larisa – Greqi. Magnituda ka qenë 5.9 e shkallës Rihter. Nuk ka informacione për dëme dhe të lënduar.

0 Komentues: