Saturday, 13 March 2021

Deklaroi se dashuronte Ramën/ Ornela: Punoja në një klub diskoteke, merrja shumë para, por fati…

 

Ornela Vorpsi, shkrimtarja e cila shkaktoi buje me deklaraten e saj per dashurine platonike per Edi Ramen, në një intervistë me Blendi Fevziun, ka treguar jetën në Tiranë për të vijuar më pas tek largimi në Itali e më vonë në Francë.Referuar artit të saj, ku një pjesë të mirë e zë femra, Ornela ka treguar se si ajo ka sjellë një këndvështrim tjetër për femrën dhe të bukurën, megjithatë në preferencat e saj mbeten meshkujt.


0 Komentues: