Wednesday, 24 March 2021

‘Çmenden komshinjtë’, moderatorja sportive nuk duron më: Zh vishet dhe bën banjo dielli në ballkon (FOTO)

 

‘Çmenden komshinjtë’, moderatorja sportive nuk duron më: Zh vishet dhe bën banjo dielli në ballkon (FOTO)

Bukuroshja ka dalë në ballkon dhe ka vendosur të bëjë banjo dielli, duke qenë se të dalësh është e ndaluar..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale

0 Komentues: