Thursday, 4 March 2021

Aksident i rëndë në Vushtrri, vetura përfundon në shtyllë elektrike

 

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vushtrri. Dy vetura janë përplasur me njëra tjetrën, ndërkohë njëra nga to ka përfunduar në shtyllën elektrike, shkruan IndeksOnline.

Mësohet se nga aksidenti ka të lënduar.

Ndërkohë epiket emergjente dhe policia tashmë janë në vendin e ngjarjes.

0 Komentues: