Monday, 29 March 2021

Adelina Thaçi emocionon me fjalët: “BABË“ Më mungon shumë oj loçka jeme!

 

Sot janë bërë tri ditë që ka ndërruar jetë legjenda e humorit shqiptar, Rasim Thaçi – Cima, ndërkohë që edhe sot vajza e tij këngëtarja e njohur Adelina Thaçi, i ka bërë një tjetër dedikim.

Në dedikimin e sotëm emocionues Adelina Thaçi, ka thënë se i duhet një jetë e tërë për të kujtuar vlerat si njeri, aktor dhe humanist.

Ajo ka bërë bashkë tri fotografi të Cimës, ku ndër të tjera ka shkruar Lavdi oj loçka jeme.0 Komentues: