Thursday, 25 February 2021

Vdes Mërgimtari 28 vjeçar në ZVICËR !

 

Ka ndërruar jetë në moshën 24 vjeçare Abdullah Haliti nga Topalla e komunës së Medvegjes.

Sipas inf ormacioneve që ka siguruar gazeta jone nga vendi i ngjarjes dhe nga mediat zvicerane thuhet se i ndj eri ka h umbur jeten gjatë kohës sa ishte duke punuar.

Burime të besueshme të sone kanë zb uluar edhe detaje të tjera ku tregojnë se i riu ka rënë nga një anije në ujë ku edhe punonte dhe që f atkeqësisht ka h umbur jeten.

I shprehim ngushëllime të sinqerta familjes Haliti.

0 Komentues: