Sunday, 14 February 2021

SHERR në një familje shqiptare, Vjehrri dajak 2 Nuseve. Ja çfarë ka ndodhur…

 


Një sherr në familje ka ndodhur në fshatin Buçimas. Një 32-vjeçar E. M. është arrestuar nga uniformat blu pasi ka ushtruar dh u n ë ndaj të atit M. M., 64 vjeç.
Ndërkohë ky i fundit akuzohet se ka ushtruar dh u n ë ndaj dy nuseve të djemve të tij. Ndaj dy nuseve M. M., 31 vjeçe dhe E. M., 28 vjeçe është lëshuar urdhër mbrojtjeje.
“Specialistët për Hetimine në Komisariatin e Policisë Pogradec bënë ndalimin e shtetasit në kërkim E. M., 32 vjeç, banues në fshatin Buçimas, Pogradec.
Ky shtetas, në datën 28.01.2021, dyshohet se në banesë ka ushtruar dh u n ë ndaj babait të tij, shtetasit M. M., 64 vjeç.
Në lidhje me këtë rast u plotësua kërkesë-p a d i a për lëshimin e menjëhershëm të urdhrit të mbrojtjes për shtetaset M. M., 31 vjeçe dhe E. M., 28 vjeçe, banuese në fshatin Buçimas, Pogradec…
Pasi shtetasi M. M. (vjehrri i tyre) ka ushtruar dh u n ë dhe fizike ndaj tyre”, njofton policia.

0 Komentues: