Monday, 1 February 2021

Në Fillim E Refuzoi Dhe U Tall Me Të, Por Më Раѕ Djali E Bëri Të Реndohet Tërë Jetën…


Tanimë janë bërë shumë video të tilla, ku femra bien prehë e makinave super luksoze, shkruan InfoKosova. Viktimë kësaj rradhe është një bukuroshe bionde, e cila është e veshur me rroba plazhi.Në fillim ai e luti ta ndihmonte, më pas të dalin së bashku, por vajza ne këtë video tallet shumë rëndë me djaloshin. Pastaj pasi i vie makina e shtrenjtë ajo filloi ti vardisej.Për më shumë ndiqeni videon dhe mos e humbisni.

0 Komentues: