Monday, 1 February 2021

Ne Dubai me ѕheikun qe e раguan 3000 euro nata? Kejvina nuk реrmbahet dhe e nxjerr рublikiѕht (FOTO)

 

Ne Dubai me ѕheikun qe e раguan 3000 euro nata? Kejvina nuk реrmbahet dhe e nxjerr рublikiѕht (FOTO)Prej pak ditësh Kejvina Kthella ndodhet në Dubai, ku siç pritet nga modelja fotot e nx e hta dhe pr o vokuese nuk kanë munguar.Përveç diellit dhe temperaturave të larta atje, Kejvina po shijon dhe jetën luk soze në restorantet e Dubait..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale

0 Komentues: