Wednesday, 10 February 2021

Makina doli nga rruga dhe u bë copa-copa/ Raportohet se dy poli cë 30 dhe 34 vjeç kanë humbur jetën dhe një vajzë 27 vjeçe

 

Ne një a ks ident të rëndë në Neumünster në Gjermani. Si raportohet tre persona kanë humbur jetën dhe një tjetër person është në gjendje të rëndë për jetën.

E ditur bëhet se një shoferi humbi kontrollin e makinës. Më pas makina doli nga rruga dhe u pë rplas. Makina është bërë copa-copa.0 Komentues: