Monday, 1 February 2021

Ka dale nga mendorja! “Arjan Çani me urgjenc në spital”, çfare po i ndodh gazetarit (Video)

 

Ka dale nga mendorja! “Arjan Çani me urgjenc në spital”, çfare po i ndodh gazetarit (Video)

Arjani Cani ka deklaruar kohe me pare se ishte anti rrjeteve sociale pasi ato i dukeshin diarre. Por duket se diarreja nuk e la te qete as gazetarin. Duke u ruajtur nga Facebook e Instagrami, Cani shkon dhe hap Tik Tok qe eshte djarreja me e forte e te gjitha kohrave..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale

0 Komentues: