Monday, 15 February 2021

Enca dishet krejt dhe feston fitoren e Vetvendosjes/FOTO

 

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke ndarë imazhe nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet e shumta.

Sidoqoftë kësaj, në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka mahnitur 2.3 milionë ndjekësit. 

Të tilla imazhe kanë ardhur në Ditën e të Dashuruarve, teksa ajo pranoi edhe lule nga miqtë.

Postimi mori me mijëra komente, ku kishte edhe figura të njohura që përshkruanin se saj tërheqëse dukej. 

Haxhia përndryshe ka paralajmëruar edhe disa këngë të reja, që do t’i lansojë gjatë këtij viti.

Në anën tjetër, “Break Down” është projekti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Don Xhoni.

0 Komentues: