Saturday, 6 February 2021

E rëndë! Nuk kishte maskë, vajza nga Tirana go.ditet fort nga policja (Video)

 

Një ngjarje e paprecedentë është regjistruar mëngjesin e sotëm në zonën e Kombinatit në Tiranë. Një vajzë është go ditur nga një efektive policie, vetëm se ajo po e kundë rshtonte atë me fjalë. Skena është filmuar nga një kalimtar i rastësishëm dhe është dërguar pranë redakisnë së JOQ ALBANIA.


0 Komentues: