Thursday, 4 February 2021

Dy femra rri.hen ne rruge,mirepo ate qe qeni e beri ishte e papritur…(VIDEO)

 

Dy femra rri.hen ne rruge,mirepo ate qe qeni e beri ishte e papritur…(VIDEO)Dy femra ishin zene ne rruge dhe rri.heshin se dy kalamaj te vegjel,mirepo ne nje moment qeni end.acak qe ishte aty prane,ia zhvshi rrobat njeres grua .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale

0 Komentues: