Thursday, 4 February 2021

Avokatja më joshëse shqiptare feston ditëlindjen, ja si duket ajo sot…

 

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse të mediave rozë. Koci e cila ka marrë epitetin si avokatja joshëse shqiptare, nuk heziton aspak t’i shfaqë asetet e saj të bollshme. Redona Koci e cila njihet si një prej vajzave shqiptare që shquhet për bukuri, së fundi ka publikuar një seri imazhesh në llogarinë e saj ku u shfaq e veshur me një fustan të verdhë e të hapur. Ajo vë në pah këmbët dhe gjoksin e saj të bollshem. Ajo sot feston ditëlindjen, duke e uruar vetën me këtë mbishkrim“Duke i uruar vetës një ditëlindje të lumtur. Në këtë ditë të veçantë, unë thjesht dua të falënderoj Perëndinë për dhuratën e çmuar të jetës që ai më ka dhënë dhe për njerëzit e mrekullueshëm që ai ka vënë në jetën time”.

0 Komentues: