Wednesday, 3 February 2021

Aksídenti i rëndë ku vd íq 23-vjeçarja: Del video 3 minuta para ngjarjes, me shpejtësi mbi 160 km/orë (VIDEO)

 

Një aksí dent t ragjik ndodhi dy ditë më parë në autostradën Vlorë-Levan, ku humbi jetën 23-vjeçarja Anxhela Çapo dhe mbeti e p lagosur shoqja e saj, Silvana Muho, 22-vjeç. Ndërkohë, në një video të publikuar nga “Balkan Web”, rezulton se vajzat po lëviznin me një shpejtësi tejet të lartë, duke i kaluar 160 kilometra në orë, kur limiti maksimal i lejuar në autostradë është 90 /Pamje mePosht.

0 Komentues: