Wednesday, 10 February 2021

52-vj eçarja shqiptare s’e duron dot më BURRlN itaIian, Ja çfarë i bën ai

 

52-vj eçarja shqiptare s’e duron dot më BURRlN itaIian, Ja çfarë i bën ai Një 52-vj ecare në Lezhë nuk ka duruar dot më dhe ka kallezuar penalisht bashkëjetuesin e saj italian.Arsyeja sipas saj eshte se ky i fundit e dhunonte psikologjikisht..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:

0 Komentues: