Friday, 29 January 2021

Ekskluzive: Mësohen motivet që e quan babain ti marr jeten djalit të tij

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë. Albert Krasniqi ka mbetur i vdekur në bodrumin e banesës së tij te rruga C.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur që dorasi ka qenë babai i tij.

Dyshohet se viktima ka pasur probleme familjare dhe ka kërecënuar që disa ditë familjarët e tij për t’ia plotësuar kushtet që kërkonte.

Babai pasi e ka kryer aktin ka njoftuar vetë policinë.

0 Komentues: