Sunday, 21 June 2020

Vjosa Osmani kalon ne Vetëvendosje

Vjosa Osmani sot është shkarkuar nga të gjitha pozitat e LDK-së nga Këshilli i Përgjithshëm i kësaj partie.

Vet Osmani ka reaguar duke i paralajmëruar “diferencuesit” se do të takohen në zgjedhje prapë.

Raportet e mira të Osmanit me Kurtin dhe zyrtarët e tjerë të kësaj partie, kanë bërë që aktivistët e LVV-së ta ftojnë Osmanin në partinë e tyre.

Vlerson Hasani, aktiv isti i VV-së që u sul.mua nga truprojat e Thaçi, ka shkruar në grupin #mekryeministrin se Vjosa është e mirëseardhur në VV.

0 Komentues: