Sunday, 14 June 2020

Dalin Pamjet Morena Traku N’banjo Shihet Duke… (Video)


Dalin Pamjet Morena Traku N’banjo Shihet Duke… (Video)

Morena Taraku është shumë aktive me postime në rrjete sociale, në të cilat nuk mungojnë fotografitë dhe videot atraktive.Këngëtarja, së fundi publikoi një video nga banjo, ku shfaqet e veshur me një palë pantallona të shkurtër dhe një bluzë të bardhë

0 Komentues: