Sunday, 3 May 2020

​Parashikimi i motit për nesër

Mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell.Vranësirat në disa pjesë të Dukagjinit do të sjellin riga lokale shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 16-18 gradë Celsius

0 Komentues: