Sunday, 3 May 2020

Ky Është 23 Vjeçari Kosovar Që Humbi Jetën

Një 23 vjeçar nga Prizreni ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve që ka marrë nga një zënkë me mjet të mprehtë.
Derisa ai ka qenë në motoçikletë një veturë e ka goditur dhe më pas dy persona kanë dalë dhe me mjet të mprehtë e kanë goditur.

Edhe vëllau i të ndjerit, Tafil Kurtishi, në rrjetin social Facebook, ka njoftuar miqt e shokët se tragjiikisht ka humur jetën vëllau i tij.

Ndërsa edhe zëdhënësi i DRP-së në Prizren, Shaban Osmanollaj, për TV Prizrenin ka thënë dje ka humbur jetën një i ri nga lagjja “Kurilla” i lindur në vitin 1997, pasi është goditur për vdekje me mjet tëmprehtë nga një i dyshuar po nga e njëjta lagje.


Komento ngushllime familjes.

0 Komentues: