Monday, 11 May 2020

Dalin Biseda erotike mes deputetes dhe zv.Kryeministrit te Maqedonise (VIDEO)


Ish-deputetja maqedonase dhe juristja Ermira Mehmeti ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina”, ku foli edhe për bisedën erotike ku pretendohej se politikania fliste me zevendëskryeministrin e Maqedonisë Musa Xhaferri.

Mehmeti tha se nuk pret të bëhet drejtësi lidhur me ngjarjen, teksa deklaron se aktorët politikë janë në pushtet.

Politikania tha se ka fakte që vërtetojnë se kush qëndron pas ngjarjes, madje shtoi se ka edhe foto të vajzës së përfshirë dhe di emrin e saj.

Videon e publikoi Gazetari nga Burevesnik

0 Komentues: