Wednesday, 11 December 2019

E dhimbshme: Lirimi poston foto me Lulën nga spitali, kjo është gjendja e saj (FOTO – VIDEO)

Lirimi dhe Lulja janë një nga çiftet e njohura në Instagram, si ‘Mr Mrs Rashiti’.

Ata kanë arritur një numër të madh fansash në llogarinë e tyre në Instagram.

Mirëpo kohëve të fundit ata po kalojnë nëpër momente të vështira, pasi Lulja po përballet me një sëmundje të rëndë.

Sot Lirimi është lejuar ta takojë Lulen, e cila duket se e ka marrë paksa veten pasi prej disa ditësh ai nuk ka mundur as ta takoi atë.

0 Komentues: