Friday, 6 September 2019

Nuk do ta besoni, Kaq eshte shuma sa fiton Meda vetem me nje sezon ne Dasma

Eshte padyshim njeri nder kengtaret me te pelqyer ne zhanrin tallava per publikun shqiptar si ne Kosove edhe jashte Kosove.

Në një emision televiziv ku ishte i ftuar këngëtari Meda, u pyet për jetën private dhe atë profesionale.

Si gjithmon gjeja me kurioze eshte te dim sa fitmprures jan dasmat per kengtaret e estrades tone.

Këngëtari njihet se është i pranishëm në ahengje familjare ku ‘ndez‘ atmosferën dhe argëton të pranishmit. Një pyetje që iu parashtrua ishe ‘Sa paguhesh për një dasmë.

Por Meda ka pasur gjithë verën e zënë, nëse 6 mijë euro e ka pasur një dasëm dhe ka pasur mbi 50 dasma të rezervuara i bie se Meda ka fituar mbi 300 apo 400 mijë euro këtë verë.

0 Komentues: