Friday, 6 September 2019

Nora e harron ndarjen me Robertin, ky person po e lumturon.


Nora dhe Roberti ishin njeri nder qiftet me te perfolur nga mediat Roze.

Qe te dy ishin kengtar shum te pelqyer per publikun shqiptar, por diteve te fundit jan ne qender te vemendjes pasi u perfol se pas 14 vitev martes i kishin dhen fund lidhjes.

Kjo doli te jet e vertet pasi edhe vet Roberti e konfirmoi perme nje postimi ne llogarin e tij ne instagram.

Nora Istrefi duket se e ka harruar ndarjen nga burri i saj, Robert Berisha.

Emri i këngëtares së fundmi është lakuar shumë në media e publik.Kjo për shkak të ndarjes nga bashkëshorti i saj Robert Berisha me të cilin e ka edhe një vajzë e cila quhet Renee.

Kjo ndarje ka bërë bujë mediatike mirëpo duket se të dy e kanë pranuar me sportivitet.

Nora po shijon pushimet me vajzën e saj dhe duket më në top-formë se kurrë.

Ishte vetë Nora ajo e cila e ka publikuar një video duke vallëzuar me Reneen gjatë pushimeve.Kaq e lumtur po duket ajo në krahët e vajzës së saj.0 Komentues: