Friday, 6 September 2019

Njihuni me kandidaten me te bukur ne LDK qe po i qmend djemt

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje njihet si deputetja më e bukur dhe për këtë shkak është komentuar shumë në media.Mirëpo së fundmi vendin e më të bukurës Dudes duket se do ja marrë një tjetër deputete.

Bëhet fjalë për Rezarta Krasniqin e cila është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave sot.Ndryshe nga Dudja, Rezarta është brune. Ajo do të jetë në listën e LDK-së për deputete.

Mësohet se partia e Mustafës ka marrë vendimin, që Rezarta të përfaqësojë Vushtrinë.

0 Komentues: