Saturday, 2 March 2019

Dua Lipa Gatuan Këtë Ushqim Tradicional Shqiptar, Do Befasoheni

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa siç shihet nuk i harron zakonet tradicionale.
Ajo ka postuar një video në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa tregon se ka përgatitur ‘Kaçamak’.
Mesa duket ky ushqim i pëlqen mjaft shumë artistes shqiptare dhe në bazë të imazhit duket shumë i shijshëm.
Ndër të tjera, sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur dhe vazhdon të jetë tejet e angazhuar në muzikë.

0 Komentues: